logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Ta Ra Rum Pum online
Ta Ra Rum Pum to romantyczna komedia, której akcja dzieje się w USA. Opowiada o losach rodziny, małżeństwa z dwójką dzieci. Gdy głowa rodziny, rajdowiec, ulega wypadkowi idylliczna życie przewraca się do góry nogami.
Moje miasto online
Opowieść o mieszkańcach pewnego bloku, stojącego gdzieś na skraju górnośląskiego miasta, zwyczajnych ludziach żyjących z dnia na dzień, w poczuciu beznadziei i apatii. 25-letni Goździk mieszka tu od urodzenia. Nie ma pracy, nie uczy się. Jedynym jego zajęciem jest gra w hokeja w okręgowej drużynie. Wśród lokatorów bloku są między innymi staruszek Leon i bracia Dąbrowscy-dresiarze. Pojawienie się pięknej Zosi, uosobienia lepszego świata, wnosi trochę radości w szare życie Goździka.
Napad idealny online
Charles i jego wujek Ralf to najlepsi złodzieje samochodów w Sztokholmie. Pewnego dnia w wyniku nieudanego napadu Ralf ginie, zaś Charles zostaje wrobiony w morderstwo.
Astral online
Usiłując wyjaśnić przedwczesną śmierć matki, po zerwaniu relacji z ojcem, Alex zwraca uwage na możliwość paranormalnego kontaktu z duchami. Jako student dowiaduje się o istniejących "naukowych" podstawach projekcji astralnej - zdolności wysłania swojego ducha w ...
Domek w Lesie / The Cabin online
Młoda para odwiedza chatę w lesie, ale po drodze spotyka podejrzanego nieznajomego, który posiada morderczy sekret.
Bohemian Rhapsody online
Dzięki oryginalnemu brzmieniu Queen staje się jednym z najpopularniejszych zespołów w historii muzyki.
Bombay Velvet online
Zwykły mężczyzna wbrew wszelkim przeciwnościom pokonuje swoje przeznaczenie, by zostać grubą rybą.
Cooler / The Cooler online
Bernie Lootz (William H. Macy) to typowy facet, którego szczęście opuściło. A gdy mieszkasz w Vegas, to poważny problem. Nieudane małżeństwo, egoistyczny synalek, jednym słowem, czego się Bernie nie dotknie zamienia się w katastrofę. Podręcznikowa odwrotność króla Midasa! Jednak na permanentnym pechu można zarobić. Bernie zostaje zatrudniony przez dyrektora kasyna (Alec Baldwin) w charakterze maskotki przynoszącej bywalcom ... nieszczęście. Sprawy zaczynają się komplikować w momencie, kiedy Bernie zakochuje się w kelnerce pracującej z nim w kasynie i traci swe...
Jak online
Paryż to nie tylko miasto kochanków, ale także byłych partnerów. Antoine, Didier, Laurent, Serge i Greg to bohaterowie uwikłani w nietypowe sytuacje.
Cena ekstazy online
Narkotyki chwilowo poprawiają nam samopoczucie, ale nie wielu wie, że doszczętnie przez długi czas niszczą nasz organizm. Lepiej najpierw obejrzyjcie ten film, nim sięgniecie po popularne używki.
Enchanted Kingdom online
Przyroda ma w sobie więcej magii, czaru i mocy niż cokolwiek innego. A Afryka działa na wyobraźnię jak żaden inny kontynent – to najdziksze miejsce na Ziemi, ląd tajemniczych krajobrazów, niesamowitych wydarzeń i urzekających postaci. Część z nich jest rodem z krainy fantazji, część wydaje się zupełnie obca, razem – składają się na hipnotyzującą mozaikę.
Niezwykle parki rozrywki / Parconaut online
Te kolorowe lunaparki spełniają nawet najbardziej wymyślne fantazje. Zostaną zaprezentowane m.in. Karosta Prison - park mieszczący się w posowieckim bunkrze, w którym odwiedzający mogą poczuć się jak więźniowie, chiński park rozrywki Dwarf Village, w którym można spotkać ponad 100 karłów, czy Dollywood - park tematycznie poświęcony piosenkarce country Dolly Parton. Widzowie poznają kulisy funkcjonowania tych niezwykłych miejsc oraz odkryją tajemnice lunaparkowego biznesu.
Cafe Pod Minogą online
Mieszkańczy Warszawy walczą z wrogiem podczas okupacji w powojennej komedii obyczajowej...
Interludium w Pradze / Interlude in Prague online
1787 rok. Mozart przebywa w Pradze, gdzie zaczyna tworzyć nową operę. Nieoczekiwanie obecność przystojnego kompozytora staje się przyczyną dramatycznych wydarzeń. Zakochuje się w nim piękna Zuzanna.
Snabba Cash / Snabba Cash online
Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.
Strzelec z Kentucky / The Fighting Kentuckian online
John Breen jest wojskowym mieszkającym w Alabamie w 1818. Zakochuje się on w pewnej francuskiej emigrantce. Wkrótce jednak wpada na trop spisku mającego utrudnić innym emgigrantom plany osiedlenia się ....
Nie zestarzejemy się razem / Nous ne vieillirons pas ensemble online
Historia ostatnich trzech miesięcy sześcioletniego związku pomiędzy dojrzałym mężczyzną i dużo od niego młodszą dziewczyną. Jean (Jean Yanne) mieszka z żoną, która przymyka oczy na jego romans. Catherine (Marlene Jobert) przebywa jeszcze w domu swoich rodziców, którzy nie do końca sobie zdają sprawę z sytuacji. Kochankowie spotykają się prawie codziennie, ale starają się nie afiszować. Jean jest gruboskórnym egoistą, nie liczy się zupełnie z uczuciami Catherine, nieustannie ją upokarza. Jej życie uzależnione jest od jego humorów i kaprysów. Dziewczyna powoli...
Jasminum online
Dziejące się współcześnie "Jasminum" (łacińska nazwa jaśminu) opowiada historię tajemniczą i magiczną, pełną zmysłowych zapachów, wypełnioną szczególnym światłem jakie roztacza wokół siebie miłość. Klasztor, w którym toczy się akcja filmu, nie różniłby się od innych, gdyby nie fakt, że trzech mieszkających tam zakonników posiada pewną niezwykłą cechę. Każdy z nich pachnie innym, owocowym zapachem: jeden czeremchą, drugi czereśnią, a trzeci śliwą, a zapachy te mają szczególne właściwości... Pewnego dnia do klasztoru przyjeżdża młoda...
6-ty dzień / The 6th Day online
Niedaleka przyszłość, w której klonuje się już zwierzęta. Przeprowadzanie tego eksperymentu na ludziach jest jeszcze nielegalne, zabrania tego prawo Szóstego dnia. Jednak nie wszyscy tego przestrzegają. Adam Gibson (Arnold Schwarzenegger), ojciec rodziny, bohater wojenny, w dniu urodzin wraca do domu i odkrywa, że jego miejsce zajął człowiek wyglądający identycznie - jego klon. Oderwany od rodziny i rzucony w obcy świat Gibson musi rozwikłać zagadkę: kto stoi za strasznymi wydarzeniami, które rozegrały się w jego życiu.
1234567>>>>|
© 2019 Darmowe seriale i filmy online bez limitu - kinoplus.pl - Kopiowanie zabronione. O: