logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Boks: Gala w Carson - Chavez Jr. - Fonfara online
Na gali w kalifornijskim Carson Andrzej Fonfara (27-3, 16 KO) pokonał przez techniczny nokaut po dziewiątej rundzie byłego mistrza świata wagi średniej Julio Cesara Chaveza Jr (48-2-1, 32 KO).
Juarez 2045 online
Rok 2045. Rząd Stanów Zjednoczonych i Meksyk pogrążone są w wojnie narkotykowej. Największy meksykański kartel wykorzystuje do swoich operacji roboty.
Zniknięcie / The Vanishing / Keepers online
Trzej piloci latarni na odległych wyspach Flannan znajdują ukryty kufer ze złota, prowadzący do ich tajemniczego zniknięcia.
Battalion online
Gdy na wodach Południowego Pacyfiku rozpoczyna się wojna z wrogiem zza światów, grupa młodych żołnierzy zostaje wysłana na linię frontu.
Wastelander online
Błąkając się po postapokaliptycznym świecie, były żołnierz spotyka grupę ocalałych, która przekonuje go by poprowadził ich przez pustkowia w poszukiwaniu legendarnej przystani zwanej Eden.
The Rocket online
Gwiazda futbolu, każdy liczył na jego ogromny sukces. W jednej chwili ta szansa zostaje utracona...
Delirium online
Grupa młodych mężczyzn dostaje się do legendarnego starego domu, który został nawiedzony przez trzynaście ofiar masakry...
Blockbuster online
Po nakręceniu filmu dla chorego ojca porzucony i zakochany Jérémy opracowuje plan, który pozwoli mu odzyskać względy swojej byłej dziewczyny Loli, fanki superbohaterów.
Death Race: Anarchy online
Po nieudanym ataku na osadzonego i legendarnego kierowcę, Frankensteina, specjalista Black Ops Connor Gibson (McGowan) infiltruje do federalnego więzienia o maksymalnym rygorze w jednym celem - wkroczenia do niemoralnego i nielegalnego Wyścigu Śmierci i zdjęcia Frankenstein.
Paradoks Cloverfield / The Cloverfield Paradox online
Straszliwe odkrycie zmusza grupę astronautów do walki o swoje życie w zmienionej rzeczywistości.
Braven online
Joe Braven (Momoa) to prosty drwal, który żyje blisko granicy USA z Kanadą. Pewnego razu na jego drodze stają groźni przemytnicy narkotyków, a bohater nie cofnie się przed niczym, aby ochronić swoją rodzinę żyjącą w odosobnionym domku w górach. Złoczyńcy lekceważą mężczyznę, który nie dość, że będzie ...
Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki / Scooby-Doo! & Batman: The Brave and the Bold online
Gdy Scooby-Doo i reszta ekipy natrafiają na zbyt niebezpiecznych zbirów, by sami mogli sobie z nimi poradzić, na ratunek spieszy im Mroczny Rycerz! Jednak w obliczu nierozwiązanej sprawy z przeszłości to Batman będzie musiał poprosić Brygadę Detektywów o pomoc.
Scooby-Doo i Batman: Odważni i bezwzględni / Scooby-Doo & Batman: the Brave and the Bold online
Batman i Scooby wraz z przyjaciółmi łączą się w jeden zespół, by stawić czoła groźnym przestępcom!
Lies We Tell online
Szofer zostaje wciągnięty w problemy kochanki swojego niedawno zmarłego pracodawcy.
Hellraiser: Judgment online
Zacznie się trochę jak klasyczny thriller. Trójka detektywów bada serię morderstw. Rytualne ułożenie ciał, wiadomości napisane krwią – dzień jak co dzień. Do czasu, aż wszystkie tropy jasno dają im do zrozumienia, że sprawcy nie są istotami z tego świata. Wkrótce to śledczy stają się zwierzyną łowną Pinheada i jego Cenobitów.
House of Demons online
Czterej przyjaciele spotykają się ponownie i spędzają noc w wiejskim domu, który niegdyś był domem kultu Mansona. W nocy dzieją się tam dziwne rzeczy...
The Competition online
Młoda kobieta wieży w teorie na temat długotrwałych związków i każdy kończy po 6 miesiącach, aby uniknąć ciężkiego zerwania. Pewnego dnia poznaje mężczyznę, który chce zaprzeczyć jej teorii...
Relentless online
Amerykanka szuka swojej córki, która została porwana przez handlarzy ludźmi w Ameryce Środkowej.
In the Cloud online
Film opowiada o firmie technologicznej, która tworzy oprogramowanie zdolne do wczytywania świadomości i wspomnień danej osoby do wirtualnej przestrzeni.
Headgame online
Grupa młodych ludzi budzi się, zamknięta w magazynie z kamerami wkręconymi w ich głowy. Biorą udział w morderczej grze...
1234567>>>>|
© 2019 Darmowe seriale i filmy online bez limitu - kinoplus.pl - Kopiowanie zabronione. O: